Baljezganje - rendom čet topik :D

Da su bili na sajtu kao prijavljeni korisnici.

Mislim da se oni koji rejtaju na appu ne vode kao da posjećuju stranicu. Ali nevezano za to jasno je da ne ide u dobrom smjeru. Taj nekakav redizajn traje dugo i iako ima pomaka to je minimalno uz stalno nove probleme koji su preamaterski za nekakav ozbiljan projekt. Komunikacija odozgora prema korisnicima se jako prorijedila, app nije apdejtan 2 mjeseca (ne koristim ga pa ne znam u kojoj je fazi). Po meni još parsto ljudi je baš aktivno na cijelom RB, nismo niti mi iznimka.

1 Like

Mislim da je čak i nešto više, al bez problema ostaje takav dojam. Tužna situacija. Još me pitaju neki od pivara kao joj zašto nema toliko ocjena… :smiley: Jedini je način zapravo da i oni ispromoviraju to, a nekima neće bit u interesu (jedan je npr odvukao bar jednog korisnika na UT baš nedavno). A ovi ne pomažu niti jebeno malo da moš reć da su u kurcu oko toga.

Pete Vick se vratio iz Bricka u The Garden Brewery, novi je head brewer.

@Iznogud @kovica - samo da napomenem, The Garden Pacific Common od ove godine novi je rejt - držao sam ih skupa u startu jer su na sajtu stavili iste sastojke kao i prije, a ima i isti ABV i IBU. Sad san vidia limenku tek - totalno različiti i sladovi i hmeljevi i kvasac. :smiley:

https://www.ratebeer.com/beer/the-garden-pacific-common-2020/854232

1 Like

Alo ekipa, koja je šema s Pilsssss VS Tovar od Zeppelin Craft Brewery. Imate li kakve info, je li to isto ili…?

99% san siguran da je ista stvar. Pita ekipu iz pivovare, još nisan dobia ugovor.

Jebeno, Kaltenberg Adria ode u stečaj. Na silu su pokušali izdupst tržište, tona para u marketing… i tona dugova uz maksimalno limitirano lockdown tržište.

I tako ode vj prv…?pravo? pivo iz Rij…Kukuljanova u stečaj. Luitpolde Luitpolde…

@marko Hoće li se podmorska piva otvarati zasebno ili ipak ne?

Kako koje - neka su defakto tako samo skladištena na stabilnoj temperaturi i imaju zanimljiviju bocu sad. Neka su tipa Podmorius malo dorađena kao prije utapanja pa će bit nova nova šema. Za Kampanjolu ne vidin razlog zasad zašto separirat, za 8icu se nije dalo isto, itd.

A Mlinarica Imperial?

Moram provjerit s njima, al ako nisu dirali ništa nije po svoj logici novi tick jbg.

Ok, nema veze. Ali dosta beskoristan projekt imho.

Još nešto - što nam ne da više rejtat retired places? Nešto mi zvoni da se to dalo.

1 Like

Hmm, ne znam jesu li to Premiumi mogli, ako da, vjerojatno se to maklo radi vandalizma. Slobodno šibaj meni samo, kako san sad stuck u home officeu većinu dana san kraj dva laptopa i mogu reagirat odma. :smiley:

Ma Valhallu sam mislio rejtat, al kao budem pričekao da se opet otvore i počnu normalno radit.

Fair 'nuff, al dućan je bio odvojen entry, moš njega - zaslužio je. :smiley:
https://www.ratebeer.com/p/valhalla-shop-tap-room/94200/

1 Like

E to sam i htio al ne pusta me. Kad stisnem save nista se ne dogodi.

O majku im mutavu, ček da probam replicirat bug. Odretireat ću to privremeno da ubaciš.

1 Like

Baci sad review, prijavih bug:

1 Like

Evo jesam. Tnx!